Ο Τάκης Καραγκούνιας είναι ένας από τους πολλούς παίκτες που λύγισαν στο άκουσμα του σημερινού (22/3) επάθλου επικοινωνίας του Survivor 5.
Μιλώντας για την επικοινωνία που θέλει να έχει με την κόρη του, συγκινήθηκε ξανά (δείτε εδώ τις σπαρακτικές του δηλώσεις για την Ραφαηλία) με την αναφορά του για εκείνη και τις δυσκολίες που έχουν ζήσει μαζί, καθώς ο ίδιος ήταν πάντοτε απών, αλλά πάντα προσπαθεί να κάνει τα πάντα γι’ αυτήν.
«Μου λείπει πράγματα και με βλέπει να κλαίω… δεν με έχει δει ποτέ να κλαίω γιατί όλα αυτά τα χρόνια έχει μεγαλώσει μόνη της εγώ έλειπα πάντα στο πουθενά. Κανείς δεν μπορεί να καταλάβει τι έχω περάσει στη ζωή μου και τι έχω δώσει για να είμαι εδώ αλλά δεν με νοιάζει Γιώργο, δεν με νοιάζει εγώ σήμερα θα τα δώσω όλα εδώ μέσα για να βγω και να ακούσω την κόρη μου», είπε χαρακτηριστικά ο μισθοφόρος.
“Άμα σου αστράψω καμία” – Άσχημο σκηνικό ανάμεσα στον Καραγκούνια και συμπαίκτρια του
Τα πράγματα είναι αρκετά… τεταμένα στις δύο παραλίες του Survivor 5 και ειδικά στην κόκκινη παραλία, ο Τάκης Καραγκούνιας έχει καταφέρει να ανακατέψει τους πάντες με τη στάση και τη συμπεριφορά του, δείχνοντας πως είναι αρκετά ευέξαπτος και αυτό ορισμένες φορές μπορεί να φέρει την κατάσταση στα άκρα.
Ο Τάκης, φυσικά, δεν είχε μείνει μονάχα εκεί. Ο ίδιος θέλησε να… ξεκαθαρίσει τους λογαριασμούς του με αρκετούς παίκτες, από την ενόχλησή του με τα λόγια του Άρη Σοϊλέδη μέχρι τον τσακωμό με τον Σπύρο Μαρτίκα, μόλις έκλεισαν οι κάμερες, αλλά τελικά δεν περιορίστηκε σε όσα έγιναν στο συμβούλιο.